ALFA KURT

Ada filmleri kategorisinde sayılmasa da 20 bin yıl önce Avrupa’da üst paleotik çağ döneminde geçen Alpha Kurt filmi, konu olarak ailesinden öldüğü zannıyla ayrılan genç bir adamın kurt ile arkadaşlığını ekrana getiriyor.

Genç adam, kabilesinin en elit grubuyla erkekliğe adım atmak için çıktığı ilk avına ağır yaralanarak bir uçuruma düşer. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu fark eder ve ölüme terk edildiğini düşünülür. O saatten sonra yalnız başınadır ve acımasız, ağır, yabani şartlara karşı hayatta kalma mücadele vermesi lazımdır.

Bu sırada bir kurt sürüsü saldırısına uğrar ve birisini yaralar. Hem kurdu hemde kendini yavaş yavaş iyileştiren kahraman kurt ile birbirlerine alışmaya başlarlar ve güvenmeyi öğrenirler. Tüm olumsuzluklara karşı beraber sayısız zorluklardan, tehlikelerden geçerek ölümcül kış şartları içerisinde de olsa evine ulaşmaya çabalarlar.

Ada puanı 6/10 olan yeni çıkan hayvanlarla dostluğu ve doğada hayatta kalmanın zorluğunu konu alan film imdb ‘den ise 7 puan almış. İyi seyirler.

Fragman:  Tıkla

Filmi izleyebileceğiniz Link: Tıkla

Aşağıdaki iki sekme aşağıdaki içeriği değiştirir.

maxxtor

Bilgisayar Mühendisi-Öğretmen-Tercüman-Sağlıkçı-Adalet, Hayatında Çakal adası(Alanya), Bozca ada ve Gökçe adadan başka ada görmemiş Masum ADA SEVER...

Son yazıları maxxtor (Tamamı)

maxxtor Hakkında

Bilgisayar Mühendisi-Öğretmen-Tercüman-Sağlıkçı-Adalet, Hayatında Çakal adası(Alanya), Bozca ada ve Gökçe adadan başka ada görmemiş Masum ADA SEVER...

maxxtor 'a ait tüm yazılar →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir