Antalya Kamping

Truva Rafting Beş konak Köprülü Kanyon bölgesinin muhteşem doğası ve havası eşliğinde sizleri Orman Kampı, çadır ve karavan kampına yer ayarlıyor. Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp doğa ile iç içe temel konaklama hizmetleri(su, elektrik gibi) dâhil sessiz bir tatil istemez misiniz?

Antalya Rafting

Bir çadırda, büyüklüğüne bağlı olarak 2-4 kişi konaklar. Çadırlar birbirlerine yakın kurulurlar. Yumuşak şişirilmiş yataklar döşenerek ve uyku tulumları yerleştirilerek uyunur. Uzmanlarımızın ve danışmanların çadırları yanınızda bulunur. Geceleri, öncelik sırasına göre, yetişkinler ateşte görev başındadırlar ve bölgedeki yabani doğaya karşı göz kulak olurlar.

Çocuklar için çadır kampı

Kamp sadece çocukların eğlenmesi için tasarlanmamıştır, aynı zamanda ileriki yaşamlarında yararlı olacak bazı beceriler edinme yeri olarak da hizmet vermektedir. Burada bir çocuk onu bir kaşıkla besleyen birisin olmayacağını ve çoraplarını değiştirmek için burada kimsenin olmayacağını anlar. Elbette, uzman kesinlikle çocukların disiplini ve güvenliğini izler, ancak çocuk kendisi bağımsız olarak hareket etmelidir. Maalesef bu tür beceriler artık modern çocuklar için çok eksik. Doğa ile bütünleşen çocuk hem tabiattan korkulacak bir şey olmadığının farkına varır hem de teknolojik cihazlardan uzaklaşarak kendine doğal bir rehabilitasyon yapmış olur. Çocuklar çadırlarını ve çevrelerini temiz bırakarak doğaya saygıyı öğrenir. Ayrıca, her bir çocuğun tabiatına ve alışkanlıklarına bakılmaksızın diğer çocuklarla birlikte takımda ortak bir dil bulmayı da öğrenirler.

Cana yakın atmosfer, çocuklar için uygun koşullar, Lezzetli, sağlıklı Türk ev yemekleri ve ırmağın soğuk suyu ile rafting yapma imkanı Antalya Truva Rafting çadır kampı etkinlikleri içindedir.

Web Sitesi: www.truvarafting.com

Aşağıdaki iki sekme aşağıdaki içeriği değiştirir.

maxxtor

Bilgisayar Mühendisi-Öğretmen-Tercüman-Sağlıkçı-Adalet, Hayatında Çakal adası(Alanya), Bozca ada ve Gökçe adadan başka ada görmemiş Masum ADA SEVER...

Son yazıları maxxtor (Tamamı)

maxxtor Hakkında

Bilgisayar Mühendisi-Öğretmen-Tercüman-Sağlıkçı-Adalet, Hayatında Çakal adası(Alanya), Bozca ada ve Gökçe adadan başka ada görmemiş Masum ADA SEVER...

maxxtor 'a ait tüm yazılar →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir